INTENCJE MSZALNE 05.02 – 12.02.2023

Niedziela 05.02.2023, V Niedziela Zwykła

7.00   KR Św. Józefa – O prostotę i odwagę w świadczeniu o Jezusie, bądźmy solą ziemi i światłem świata.

7.00   + Halina KOMSTA (greg. 14)

8.30   KR Św. Dominika – O wiarę, nadzieję, miłość dla członków i rodzin Koła Św. Dominika.

10.00 + Maria ULMA (greg. 5)

11.30 + Zofia CIESIELSKA (1r)

13.00 KR Św. Rodziny – W intencji chorych z naszych rodzin o siłę, nadzieję, o dar uzdrowienia duchowego i fizycznego.

17.00 KR MB Jasnogórskiej – O zdrowie i opiekę Maryi dla chorych sióstr z KR Matki Bożej Jasnogórskiej i w intencji wszystkich chorych i cierpiących.

17.00 + Genowefa FLIS (greg. 2)

Poniedziałek 06.02.2023

7.00   + Halina KOMSTA (greg. 15)

15.00 Z okazji 70 r. urodzin Waldemara i 19 r. urodzin Jana, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej dla nich i całej rodziny

15.00 + Genowefa FLIS (greg. 3)

17.00 + Maria ULMA (greg. 6)

17.00 + Waldemar CZERSKI (4r), Stanisław, Jadwiga ++ CZERSKICH

Wtorek 07.02.2023

7.00   + Halina KOMSTA (greg. 16)

15.00 + Genowefa FLIS (greg. 4)

15.00 + Maria ULMA (greg. 7)

17.00 + Bogumiła (24r) i Kazimierz STACHNIUK ++ STACHNIUKÓW, ANZELMÓW

17.00 KR Św. Jana Pawła II – Za chorych i cierpiących, aby ofiarowali swoje cierpienia w łączności z Chrystusem za Kościół Święty.

Środa 08.02.2023

7.00   + Halina KOMSTA (greg. 17)

15.00 + Maria ULMA (greg. 8)

17.00 + Teodora MONIUSZKO (od prac. Przedszkola Nr 7)

17.00 + Genowefa FLIS (greg. 5)

17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy:
           – O rozeznanie i uwolnienie dla syna

Czwartek 09.02.2023

7.00   + Halina KOMSTA (greg. 18)

15.00 Dziękczynna za przeżyte lata z okazji urodzin Teresy

15.00 + Maria ULMA (greg. 9)

17.00 O świętość rodzin i kapłanów naszej parafii

17.00 + Genowefa FLIS (greg. 6)

Piątek 10.02.2023

7.00   + Halina KOMSTA (greg. 19)

15.00 + Józef CZUBOWSKI (5r)

17.00 + Maria ULMA (greg. 10)

17.00 + Genowefa FLIS (greg. 7)

Sobota 11.02.2023

7.00   W intencji dzieł ewangelizacyjnych Radia Maryja i TV Trwam

7.00   + Genowefa FLIS (greg. 8)

7.00   + Halina KOMSTA (greg. 20)

9.00   Dzień Chorych

17.00 + Halina FIJOŁEK ++ JOŃSKICH, REMISZEWSKICH, SZCZEPANKOWSKICH

17.00 + Maria ULMA (greg. 11)

17.00 + Lucyna i Czesław OLESZEK ++ OLESZKÓW, PACKÓW

Niedziela 12.02.2023, VI Niedziela Zwykła

7.00   + Halina KOMSTA (greg. 21)

7.00   + Nina DURAK (22r), Stanisław, Józef, Józefa (k), Czesław, Bogdan ++ STEFANIAKÓW

8.30   + Edward PODOŁOWSKI (26r), Janina ++ PODOŁOWSKICH, GĄSIOROWSKICH

10.00 + Genowefa FLIS (greg. 9)

11.30 O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Bartosza z okazji 17 r. urodzin

13.00 + Maria ULMA (greg. 12)

13.00 + Marek SZYJKA (od Sióstr Kanoniczek Św. Ducha z Chmielnika)

17.00 + Maria STEFANIAK (3r)

17.00 + Grażyna BARAN (greg. 1)