OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5.02.2023r.
V Niedziela zwykła Rok „A”

1. Dziękujemy za ofiary minionego tygodnia. Na konto parafii wpłynęło 3.630,00 zł.
     Taca wyniosła – 4.127,00 zł i 7 euro. Dzisiaj niedziela inwestycyjna! Dziękujemy!

2. Dzisiaj po Mszy wieczorowej zapraszam na kolejną katechezę dla dorosłych.

3. Za tydzień po Mszy o 13.00 spotkanie rodziców klas III. Natomiast 9 lutego od g. 16.00 – pierwsza przymiarka strojów.

4. W sobotę wspomnienie MB Lourdes – Światowy Dzień Chorych. O 9.00 Msza Św. w intencji chorych.
     Udzielać będziemy sakramentu Namaszczenia – ulgi w cierpieniu.

5. ZAPOWIEDŹ PRZEDMAŁŻEŃSKA
     Łukasz KRUPA kawaler i Michalina DUDZIŃSKA panna oboje z par. tut.

6. Spotkanie z duchowością o. Daniela Ange`a w sobotę o 15.00. Szczegóły na plakacie.

7. Zakończyliśmy zbiórkę elektrośmieci. Prosimy już nie przywozić żadnych sprzętów.

PORZĄDEK WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ
28.12.2022 – 20.02.2023

1 dzień – Środa 28.12.2022 od g. 16.00
Gościńczyk 3 – 2 księży,
Gościńczyk 11 – 1 ks. i diakon

2 dzień – Czwartek 29.12.2022 od g. 16.00
Grota Row. 5 – 2 księży,
Grota Row. 14 – 1 ks. i diakon

3 dzień – Poniedziałek 2.01.2023 od g. 16.00
Kopernika 4 – 1 ks., Spacerowa 1 – diakon, Spacerowa 5 – 1 ks., Spacerowa 7 – 1 ks.

4 dzień – Wtorek 3.01.2023 od g. 16.00
Grota Roweckiego 4 – 3 księży i diakon

5 dzień – Środa 4.01.2023 od g. 16.00
Spacerowa 4 – 1 ks., Spacerowa 9 – 1 ks., Spacerowa 11 – diakon, Saperów K. 3 – 1 ks.

6 dzień – Czwartek 5.01.2023 od g. 16.00
Na Stoku 2, 3, 4 – 3 księży i diakon

7 dzień – Sobota 7.01.2023 od g. 10.00
Lubelska 18 – 2 księży i diakon

8 dzień – Poniedziałek 9.01.2023 od g. 16.00
Legionu Puławskiego 2 – 2 ks., Legionu Puławskiego 6 – 1 ks.

9 dzień – Wtorek 10.01.2023 od g. 16.00
Spacerowa 2 i 6 – 1 ks., Spacerowa 8 – 1 ks., Grota Roweckiego 12 – 1 ks.

10 dzień – Środa 11.01.2023 od g. 16.00
Grota Roweckiego 2A – 1 ks., Gościńczyk 7 – 2 ks.

11 dzień – Czwartek 12.01.2023 od g. 16.00
Na Stoku 5, 6, 7, 8 – 3 księży

12 dzień – Piątek 13.01.2023 g. 16.00
Grota Row. 7 – 2 ks.

13 dzień – Sobota 14.01.2023 od g. 10.00
Kolejowa, Kędzierskiej – 2 ks., Skowieszyńska domki – 1 ks.

14 dzień – Poniedziałek 16.01.2023 od g. 16.00
Grota Row. 9 – 2 księży

15 dzień – Wtorek 17.01.2023 od g. 16.00
Grota Row. 8 – 2 księży

16 dzień – Środa 18.01.2023 od g. 16.00
Lessla 3 – 1 ks., Lessla 4 – 1 ks.

17 dzień – Czwartek 19.01.2023 od g. 16.00
Grota Row. 6 – 1 ks., Sadowa 2 – 1 ks.

18 dzień – Piątek 20.01.2023 od g. 16.00
Grota Row. 10 – 2 księży

19 dzień – Sobota 21.01.2023 od g. 10.00
Grota Row. 16 – 2 księży

20 dzień – Poniedziałek 23.01.2023 od g. 16.00
Sadowa 4 – 2 księży

21 dzień – Wtorek 24.01.2023 od g. 16.00
Sadowa 6 – 2 księży

22 dzień – Środa 25.01.2023 od g. 16.00
Sikorskiego 1 – 1 ks., Sikorskiego 3 – 1 ks.

23 dzień – Czwartek 26.01.2023 od g. 16.00
Lessla 1 – 2 księży

24 dzień – Piątek 27.01.2023 od g. 16.00
Lessla 2 – 2 księży

25 dzień – Sobota 28.01.2023 od g. 10.00
Sikorskiego 5 – 1 ks., Sadowa 8 – 1 ks.

26 dzień – Poniedziałek 30.01.2023 od g. 16.00
Piramowicza, Gościńczyk 1 i 13 – 3 księży

27 dzień – Wtorek 31.01.2023 od g. 16.00
Batalionów Chłopskich 6 – 2 księży

28 dzień – Środa 1.02.2023 od g. 16.00
Pileckiego 2, Batalionów Chłopskich 4 i 5 – 3 księży

29 dzień – Czwartek 2.02.2023 od g. 16.00
Filtrowa domki, Batalionów Chłopskich 2 i 3 – 3 księży

30 dzień – Piątek 3.02.2023 od g. 16.00
Batalionów Chłopskich 1 – 1 ks., Pileckiego 4 i 6 – 2 księży

31 dzień – Sobota 4.02.2023 od g. 10.00
Gościńczyk 9 – 2 księży, Sosnowa 10 – 1 ks.

32 dzień – Poniedziałek 6.02.2023 od g. 16.00
Opani domki – 1 ks.,
Opani – szeregowiec i Zdebika – 1 ks., Kołodzieja – 1 ks.

33 dzień – Wtorek 7.02.2023 od g. 16.00
Zinkiewicza, Jednacza od ul. Górnej – 1 ks.,
Skowieszyńska 65 i 67 – 1 ks.,
Górna – 1 ks.

34 dzień – Środa 8.02.2023 od g. 16.00
Amborskiego – 1 ks.,
Świgosta – 1 ks.,
Harcerska, Szalkiewiczowej – 1 ks.

35 dzień – Czwartek 9.02.2023 od g. 16.00
Hollakowej – 1 ks.,
Jakubickiego, Rent-Jursz – 1 ks.,
Szubartowskiego, Kosmali, Dryi – 1 ks.

36 dzień – Piątek 10.02.2023 od g. 16.00
Kopernika i Pogodna – 1 ks.,
Romantyczna, Tęczowa i Cicha – 1 ks.,
Irysowa, Botaniczna, Grzebalskiego – 1 ks.

37 dzień – Sobota 11.02.2023 od g. 10.30
Sosnowa 12, 22, 26 – 2 księży

38 dzień – Poniedziałek 13.02.2023 od g. 16.00
Adamczewskiego, Kraussa, Meresty, Tyczyńskiego – 3 księży

39 dzień – Wtorek 14.02.2023 od g. 16.00
Ostrowskiego, Pasiaka, Pałki – 1 ks.,
Filtrowa 5 – 1 ks., Filtrowa 7 – 1 ks.

40 dzień – Środa 15.02.2023 od g. 16.00
Ceglana 5, 7, Sosnowa 8 i domki – 3 księży
15 Pułku Wilków 2 – diakon

41 dzień – Czwartek 16.02.2023 od g. 16.00
15 Pułku 4 – 1 ks.,
Sikorskiego 4 – 1 ks.,
Wrzosowa 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14 – 1 ks. i diakon

42 dzień – Piątek 17.02.2023 od g. 16.00
Gościńczyk 57, Mieczyńskiego, Zagrodzkiego, Ziemięckiej, Kossakowskiego – 1 ks.,
Baca, Malarskiego, Bielskiego, Szczypy – 1 ks.,
Żebrowskiego, Kotarasińskiego, Okulickiego, Gościńczyk – 1 ks.

43 dzień – Sobota 18.02.2023 od g. 10.00
Cyprysowa, Różana, Kwiatowa 2, Kwiatowa 9 – 1 ks.,
Urocza 2, Urocza 4, Urocza 7 – 1 ks.
Urocza 11, Urocza domki, Lubelska – 1 ks.

44 dzień – Poniedziałek 20.02.2023 od g. 16.00
Szubartowskiego, Wolińskiej, Anny Boskiej – 1 ks.,
Kopecia + reklamacje kolędowe – 1 ks.

KANCELARIA PARAFIALNA
W CZASIE ZIMOWYM
CZYNNA W DNI POWSZEDNIE:
PONIEDZIAŁEK: 730 – 830 i 1600 – 1700
WTOREK: tylko w godz. 1600 – 1700
ŚRODA: 730 – 830 i 1600 – 1700
CZWARTEK: 730 – 830 i 1600 – 1700
PIĄTEK: 730 – 830 i 1600 – 1700
SOBOTA: tylko w godz. 730 – 830